Найбільше покупок черкащани роблять у суботу

в Новини

Математики ПриватБанку дослідили закономірності кількості та загальних сум витрат держателів карток банку залежно від дня тижня. Як показав аналіз усіх транзакцій у мережі еквайрингу ПриватБанку в лютому 2015 року, більше за все купівель протягом тижня здійснювали в п’ятницю. При цьому найдорожчі купівлі українці зазвичай здійснюють по суботах. Ця тенденція стосується як чоловіків, так і жінок.

Як видно на графіках, жінки набирають обороти весь тиждень і роблять максимум транзакцій у п’ятницю, а в суботу значно скорочують кількість купівель. При цьому сума покупок продовжує зростати, це вказує на те, що в суботу жінки здійснюють великі купівлі.

A9Tw-rJKeaCpFEu-gndOWC3KzpNVWpHC9z3bcmM4BmXIfkrJZeyzPwqvR_iNnL9a9v_6Pqi7ey9xo9Woq9eITF7bYSnsxayghi1YORgt3BqDMaU2d40nN4nrZ7u4KvoE6nx7JhI

У чоловіків ситуація трохи інша: кількість транзакцій у п’ятницю та суботу тримається на одному рівні, але загальна сума покупок у суботу значно зростає.

Iu2IcZm3wJ2n31dG6gy8cI-hJngN9eBrykaWZnAYSROKVe7LItIGdgqeK-jm7nULphf2kq9evm_S04QzWGsOd-eX8GqK14mNomv80pQpsrBAcz0QrO5fHuw8RxLag5tNVcFXyYQ

У цілому можна сказати, що жінки здійснюють значно більше купівель, але на меншу суму, ніж чоловіки. Субота – день дорогих покупок у жінок. Можна припустити, що подарунки на 14 лютого дівчата купували заздалегідь, тоді як чоловіки залишили цю витрату на святковий день. Середу, 25 лютого, ми вважаємо аномалією, оскільки того дня стрибнув курс, і люди кинулися в магазини скуповувати сіль і сірники.

Довідково:

Математики ПриватБанку – це неформальний клуб за інтересами співробітників ПриватБанку, які у вільний від роботи час досліджують питання, що не є важливими для ведення бізнесу, але відповіді на які можуть бути просто цікаві.

Прес-служба ПриватБанку