Найближчим часом шляхи можуть розійтися, – Сергій Одарич про коаліцію ПВД і Олександра Радуцького (ВІДЕО)

Найближчим часом шляхи можуть розійтися, – Сергій Одарич про коаліцію ПВД і Олександра Радуцького  (ВІДЕО)
в Відео, Новини, Політика

Наразі в Черкаській міській раді склалася майже ідентинча напружена ситуація, яка панувала ще за часів перебування на посаді міського голови Сергія Одарича. Те саме протистояння очільника міста і депутатського корпусу. Залишилися навіть деякі головні дійові особи, зокрема, екс-секретар міської ради Олександр Радуцький, який був опонентом як Сергія Одарича, так і наразі перебуває в жорсткій опозиції до Анатолія Бондаренка.

Читайте також: Повернеться, але не в ролі політика: екс-очільник Черкас Сергій Одарич розповів про свої плани (ВІДЕО)

Однак така ситуація притаманна не тільки місту Черкаси, переконаний колишній міський голова Черкас Сергій Одарич, це проблема багатьох рад. І корінь її криється саме у підході до їх формування.

– Ніде в розвинутих країнах ви не найдете таких рад по 60, 40, 20 депутатів. Це нонсенс. Для такого міста як Черкаси, я вважажю, 6 депутатів було б цілком достатньо. Ідея такого самоврядування полягає в тому, що депутати обираються від великої кількості виборців, тобто це такі 6 міні-мерів – мер Південно-Західного районну, мер Митниці мер Хімселища і так далі. Ці люди мають бути достатньо вагомими, відомими, мати авторитет, щоб виграти на виборах. І коли для прийняття рішення необхідно три голоси депутатів і один міського голови, то всі містяни знають, хто був “за”, а хто “проти”. Всі на виду. Сьогодні ми маємо 42 депутати (краще ніж 60, як було у мене), із них люди знають 3-4, – зауважив Сергій Олегович під час спілкування у студії “ВиЧЕрпно”.

Читайте також: Колишній міський голова оцінив роботу нинішнього на нуль балів (ВІДЕО)

На думку екс-очільника Черкас, люди, які пройшли за партійними списками, не відчувають відповідальності перед своїми виборцями. Тому, поки докорінно не зміниться система формування органів місцевого самоврядування, поки не буде радикально скорочена кількість депутатів, подібні протистояння будуть продовжуватися.

Прокоментував Сергій Одарич і примирення “Партії вільних демократів”, до створення якої він мав безпосереднє відношення, зі своїм колишнім політичним опонентом Олександром Радуцьким:

“Мова тут йде не про примирення, а  про те, що інтереси двох груп співпадають – не дати красти теперішній владі. Причини цього можуть бути різні. Може бути причина, що не можна красти взагалі, а може бути причина – не можна  красти без мене. Тому, я думаю, зі зміною ситуації через кілька тижнів чи кілька місяців шляхи можуть і розійтися”.

Деталі розмови Сергія Одарича в студії “ВиЧЕрпно” дивіться у відео: