Найближчі дні на Черкащині дощитиме

Найближчі дні на Черкащині дощитиме
в Новини

Ключові погодні моменти нового робочого тижня формуватимуть періодичні дощі, сильний вітер та похолодання.

Таку інформацію оприлюднив керівник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Нестійку весняну погоду формуватимуть атмосферні фронти Чорноморського циклону, які ніби у «пастці» між потужними антициклонами із заходу та сходу, «зависнуть» над нашим регіоном.

На початку тижня хмарна погода та північна тяга вітрів не дозволять стовпчикам термометрів піднятися вдень вище +7…12°. Середньодобові температури утримаються на рівні +6..+7°, що на 2-3° холодніше за норму.

Вегетація сільгоспкультур триватиме за цілком сприятливих температур. Не пощастило лише квітучим абрикосам, які почали цвітіння у Черкасах. Для повноцінного запилення заважатимуть дощі та невисокі температури. Погіршаться й умови для проведення всіх польових робіт. З припиненням дощів та підсиханням ґрунту посівну кампанію аграріям доведеться проводити у значно стислі строки.

З четверга, 14 квітня, в області стане тепліше, дощі припиняться. Погодну ініціативу відразу перехопить південний антициклон, який до кінця робочого тижня формуватиме переважно сонячну та суху, але з помірним температурним режимом погоду.

Проте у найближчі вихідні знову варто очікувати чергову порцію вологи з півдня.