Найчастіше черкасці використовують право на податкову знижку на навчання

Найчастіше черкасці використовують право на податкову знижку на навчання
в Новини

Протягом січня – вересня 2015 року черкасці, які мають право на одержання податкової знижки відносно витрат, понесених ними у 2014 році на навчання, за користування іпотечним кредитом та інших витрат, передбачених законодавством, вже подали 1362 податкових декларацій.

Таким громадянам з бюджету буде повернуто майже 1 млн. 560 тис грн податку на доходи фізичних осіб. Про це повідомила заступник начальника Державної податкової інспекції у м. Черкаси Анна Білик.

Найчастіше черкасці використовують право на податкову знижку на навчання.

“Таким правом скористались 1095 жителів обласного центру, а з бюджету їм буде повернуто понад 1 млн.грн”, – наголосила Анна Білик.

Серед інших видів податкових знижок, якими на сьогодні скористались жителі обласного центру, заступник начальника інспекції назвала наступні:

– 127 громадян подали податкову декларацію з метою одержання податкової знижки на частину суми процентів, сплачених ними за користування іпотечним кредитом. Їм буде повернуто 366,7 тисгрн;

– 119 громадян задекларували право на податкову знижку щодо страхових платежів та пенсійних внесків, з бюджету їм повернуть 84,8 тис грн;

– 1 громадянин реалізував право на податкову знижку за переобладнання транспортного засобу, йому буде повернуто понад 1 тис грн;

– 20 черкащанок скористались правом на податкову знижку відносно суми коштів, сплачених медичному закладу за оплату допоміжних репродуктивних технологій, сума до повернення складе понад 40,1 тис грн.

Громадяни, які бажають скористатись правом на нарахування податкової знижки відносно минулорічних витрат, можуть його реалізувати до 31 грудня 2015 року шляхом подання податкової декларації про майновий стан і доходи. Від жителів міста Черкаси декларація приймається за адресою: бульв. Шевченка, 307, 4 поверх. Додаткову інформацію щодо заповнення декларації можна отримати за тел. 45-28-89.

Сайт Черкаської міської ради