Найсміливіші фантазії можна втілити за допомогою людської тіні: до Черкас завітав «Teulis» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

в Культура Новини Фото
0 Коментарів
besplatka_728_90_ukr

Учора до Черкас із своєю шоу-програмою «Твоя тінь» завітав театр тіней «Teulis», який вже підкорив не одну світову столицю. Поєднання висококласної акробатики та оптичних ілюзій вже вкотре не залишили байдужими і черкаських глядачів. На це дійство зібрався подивтися майже повний зал глядасів у ПК «Дружба народів».

Як і було анонсовано, вперше Teulis додав в шоу взаємодію з глядачем, тому весь зал завмер в очікуванні, хто ж стане частиною театру тіней.

Усі півтори години виступу чудових акторів театру тіней, зал то заходився сміхом, то завмирав під час щемливих моментів, які були передані неперевершеною грою головних героїв шоу «Твоя тінь».

Найсміливіші фантазії можна втілити за допомогою людської тіні, і це довів «Teulis».

teatr tinej 9

teatr tinej 6

teatr tinej 5

teatr tinej 7

teatr tinej

teatr tinej 4

teatr tinej 2

teatr tinej 8

teatr tinej 10

teatr tinej 11

До відома, театр тіней «Teulis» був заснований 10 січня 2011 року. За час свого існування «Teulis» ставав фіналістом популярних талант шоу в Чехії і Словаччині, Туреччині, Росії, Італії. Гастролював у Фінляндії, Швеції, Польщі, Чехії, Туреччини, Японії і ОАЕ.

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Інтерв'ю
«Там я побачив зовсім інший світ — українство!» Всесвітньо відомий скрипаль Василь Попадюк: як залишитися українцем, живучи в Канаді (ІНТЕРВ’Ю)
Відео
«Невідоме про відомих»: фотохудожниця Ольга Степаньян (ВІДЕО)
Відео
Законодавчих підстав для продажу кінотеатру «Україна» — немає, — директорка закладу Валентина Слуцька (ВІДЕО)