“Нам треба навчитися з цим жити”: Роман Діскант про існування бізнесу в умовах карантину вихідного дня

“Нам треба навчитися з цим жити”: Роман Діскант про існування бізнесу в умовах карантину вихідного дня
в Відео, Економіка, Новини

Підприємець, депутат Черкаської міської ради Роман Діскант у студії “Вичерпно” розповів, чи вважає ефективним карантин вихідного дня, чому вирішив проігнорувати постанову уряду та чи не вважає рішення Черкаського міськвиконкому про дозвіл підприємцям працювати у вихідні популізмом перед виборами.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів запровадив в Україні так званий карантин вихідного дня. Він мав почати діяти із 14 листопада. Також, зазначимо, представники та працівники ресторанного бізнесу збиралися біля Черкаської обласної державної адміністрації. Ресторатори вимагали скасування “карантину вихідного дня” та обмеження часу роботи. 13 листопада на засіданні виконавчого комітету Черкаської міської ради прийняли рішення не запроваджувати в Черкасах карантин вихідного дня. Таке рішення підтримала й комісія ТЕБ та НС.

Так міська влада Черкас уже не вперше підтримала підприємців Черкас і дозволила працювати у вихідні дні. Однак, деякі люди назвали це популізмом та маніпуляцією думкою виборців перед другим туром місцевих виборів.

“Фактично, влада на місцях залежить від підприємців, тому я вважаю, що це рішення – не популізм, а нормальне явище, коли міська влада спілкується з громадою і чує її”, – зазначив Діскант.

На думку черкаського ресторатора, карантин вихідного дня не спроможний розірвати ланцюг передачі коронавірусної інфекції, а навпаки – спричинить ще більше скупчення людей до та після вихідних днів. А задля того, аби зменшити ризики інфікування COVID-19, треба самим дбати про свою безпеку і дотримуватися норм індивідуального захисту.

“Треба носити маски, дотримуватись дистанції, не збиратись великими групами. Та це допоможе лише стримати інфекцію, бо за прогнозами епідеміологів, пандемія все одно буде продовжуватися ще декілька років. За умови винайдення вакцини – 2-3 роки, якщо ж ні – 3-4 роки нам доведеться терпіти. Нам треба навчитися з цим жити!” – наголосив Роман Діскант.

Детальніше дивіться у нашому відео: