Намагався врятувати сина: за спробу дати хабар поліцейському житель області проведе 4 роки у в’язниці

Фото тематичне

Фото тематичне

в Новини

За надання неправомірної вигоди працівнику поліції 59-річного чоловіка засуджено до позбавлення волі. Про це повіомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Апеляційний суд залишив в силі вирок Христинівського районного суду, яким визнано винним та засуджено жителя Христинівки до 4 років позбавлення волі з конфіскацією майна (ч. 3 ст. 369 України).

Так, судом першої інстанції доведено, що 59-річний житель Христинівки запропонував працівнику поліції хабар в сумі 1000 доларів США за вирішення питання про закриття кримінального провадження за фактом незаконного придбання та зберігання наркотичних засобів його сином.

Не погоджуючись з рішенням суду, захисник обвинуваченого подав апеляційну скаргу з проханням скасувати вказаний вище обвинувальний вирок та закрити кримінальне провадження з реабілітуючих підстав.

Однак судом апеляційної інстанції доводи сторони захисту про відсутність достатніх доказів вини чоловіка у вчиненні кримінального правопорушення визнано безпідставними та вказаний вище вирок залишено без змін. Наразі він вступив у законну силу.