Напередодні 8-го березня черкаський депутат привітав колектив КП «Черкасиелектротранс» (ФОТО)

в Новини Суспільство

Традиційно депутат Черкаської міської ради, підприємець Араік Мкртчян привітав працівниць КП «Черкасиелектротранс» із прийдешнім Міжнародним жіночим днем. Вітання розпочалися з 5 ранку, адже саме о цій порі працівниці виходять на перші маршрути містом. 

«Сьогодні ми зустрічали працівниць тролейбусного парку із квітами та подарунками. Так приємно бачити сяючі очі жінок, та ще й о 5 ранку. Напередодні восьмого березня бажаю усім представницям прекрасної статі бути щасливими та коханими», — говорить Араік Мкртчян.

На підприємстві працює 179 жінок. Усі вони отримали квіти та подарунки. Окрім цього, серед них розігрували 30 квитків на концерт гурту «Фрістайл і Діти Фрістайлу».

_DSC6738

_DSC6808

«Ми вдячні ініціатору цього привітання Араіку Мкртчяну за те, що вже протягом багатьох років він долучається до привітань жінок із Міжнародним жіночим днем. Адже робота на нашому підприємстві – не з легких, як з фізичного, так і з емоційного боку», — зазначив директор КП «Черкасиелектротранс» Петро Кучер.

 _DSC6773

«Нам дуже приємно, що нас вітають! Якій жінці не подобається, коли їй дарують квіти та подарунки!? Мені сьогодні пощастило у декілька разів більше, адже я виграла квиток на концерт гурту», — каже працівниця підпримства Нінель Литвинюк.

_DSC6726

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Новини
Інклюзивний майданчик будують у Смілі (ВІДЕО)
Новини
У Черкасах 81 будинок залишиться без гарячої води
Новини
До Дня міста «Укрпошта» випустила нові марки про Черкаси