Напередодні 8-го березня черкаський депутат привітав колектив КП “Черкасиелектротранс” (ФОТО)

Напередодні 8-го березня черкаський депутат привітав колектив КП “Черкасиелектротранс” (ФОТО)
в Новини, Суспільство

Традиційно депутат Черкаської міської ради, підприємець Араік Мкртчян привітав працівниць КП «Черкасиелектротранс» із прийдешнім Міжнародним жіночим днем. Вітання розпочалися з 5 ранку, адже саме о цій порі працівниці виходять на перші маршрути містом. 

“Сьогодні ми зустрічали працівниць тролейбусного парку із квітами та подарунками. Так приємно бачити сяючі очі жінок, та ще й о 5 ранку. Напередодні восьмого березня бажаю усім представницям прекрасної статі бути щасливими та коханими”, – говорить Араік Мкртчян.

На підприємстві працює 179 жінок. Усі вони отримали квіти та подарунки. Окрім цього, серед них розігрували 30 квитків на концерт гурту “Фрістайл і Діти Фрістайлу”.

_DSC6738

_DSC6808

“Ми вдячні ініціатору цього привітання Араіку Мкртчяну за те, що вже протягом багатьох років він долучається до привітань жінок із Міжнародним жіночим днем. Адже робота на нашому підприємстві – не з легких, як з фізичного, так і з емоційного боку”, – зазначив директор КП «Черкасиелектротранс» Петро Кучер.

 _DSC6773

“Нам дуже приємно, що нас вітають! Якій жінці не подобається, коли їй дарують квіти та подарунки!? Мені сьогодні пощастило у декілька разів більше, адже я виграла квиток на концерт гурту”, – каже працівниця підпримства Нінель Литвинюк.

_DSC6726