Наприкінці липня в Черкасах відбудеться фестиваль «КіноШот»

в Новини

21-24 у Черкасах традиційно відбудеться фестиваль короткометражних фільмів “КіноШот”. Локаціями для фесту будуть кінотеатр “Україна”, а також Долина троянд. Про це повідомляють організатори фесту.

Гаслом цьогорічного фесту буде “Краще з кращих”. У Долині троянд до Дня Незалежності в межах фестивалю покажуть 30 кращих короткометражних фільмів, знятих за період незалежності. Натомість у кінотеатрі відбудеться ретроспектива українських фільмів.

У гості в Черкаси організатори планують запросити зірок сучасних українських фільмів, а також режисерів.

“Ми до останнього хвилювалися, чи зможемо цього року провести фестиваль. Ключова причина – коронавірус і карантин. Дуже раді, що сьогодні ситуація на нашій стороні, – говорить організаторка Вікторія Лаврентьєва. – Цього року ми маємо особливу річницю незалежності і цей фестиваль теж хочемо зробити особливим. Цього року в нас не буде конкурсної програми – натомість ми покажемо найяскравіші, найбільш знакові короткометражки України.

Зауважимо, фестиваль “КіноШот” у Черкасах проводять щорічно. Цьогоріч у нашому місті він відбудеться уже вп’яте. Усі фестивальні події є безоплатними і відкритими для всіх охочих.

Можливо Вас зацікавить

Новини
За добу в Уманському районі ліквідували дві пожежі
Новини
5 800 черкащан вакцинувалися за добу
Новини
У Черкасах зменшать кількість МАФів