Нардеп з Черкащини зареєстрував законопроєкт щодо перейменування села регіону

Нардеп з Черкащини зареєстрував законопроєкт щодо перейменування села регіону
в Новини

У четвер, 12 березня, нардеп від 199-ого мажоритарного округу Сергій Нагорняк зареєстрував законопроєкт щодо перейменування села Поминик Маньківського району. Про це йдеться на офіційному вебпорталі Верховної Ради України.

У пояснювальній записці зазначено, що важаючи на позицію громади села «Поминик» Маньківського району, щодо необхідності перейменувати їх населений пункт на село «Вікторівка» на честь воїнів, які боронили державний суверенітет України та захищали її народ, виникла необхідність подання такої законодавчої ініціативи.

У разі прийняття цієї Постанови буде задоволено волю громади села Поминик та увіковічено пам’ять героїв-переможців, що боронили державний суверенітет України та захищали її народ.

Нагадаємо, що у ході засідання Верховної Ради України відбулося голосування за проєкт Постанови про відставку Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука (№ 3158). ЗА такий проєкт проголосували нардепи Любов Шпак від 194-ого округу, Олег Арсенюк від 195-ого округу, Андрій Стріхарський від 196-ого округу, Олександр Скічко від 197-ого округу, Сергій Нагорняк від 199-ого округу та Антон Яценко від 200-ого округу. Нардеп від 198-ого мажоритарного округу Черкащини Сергій Рудик не брав участь у голосуванні.