Народні депутати просять у наступному році закласти кошти на ремонт доріг Черкащини (документ)

в Новини

Група народних депутатів звернулася до прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, міністра фінансів Наталії Яресько, а також до міністра інфраструктури Андрія Пивоварського з проханням посприяти у ремонті доріг Черкаської області. Лист підписали народні депутати Марія Іонова, Ірина Геращенко, Олег Петренко, Сергій Рудик і Владислав Голуб.

Парламентарі просять передбачити у Державному бюджеті на 2016 рік такі видатки:

– спрямування коштів у розмірі 40 млн грн на поточний ремонт дороги Н-01 Київ-Знам’янка;

– спрямування коштів за окремою бюджетною програмою на реконструкцію ділянки 144+500 км – 149+500 км дороги Н-01 Київ – Знам’янка як пілотного проекту з використанням технології ресайклінгу в розмірі 35 млн грн;

– спрямування коштів у розмірі 60 млн грн на капітальний ремонт автодороги Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань, а саме – ділянки 41+265–48+985 (правий проїзд).

Як зазначають у листі народні депутати, стан асфальтного покриття в області не відповідає вимогам норм безпеки дорожнього руху, суттєво ускладнює транспортне сполучення між районними центрами Черкащини та прилеглих до них населених пунктів, а також створює перешкоди сталому функціонуванню об’єктів соціальної значимості окремих населених пунктів.

1

2

3