Населення стрімко бідніє, – такий висновок голова облради зробила після особистого прийому громадян

в Новини

6 квітня голова обласної ради провела особистий прийом громадян. По підтримку до Валентини Коваленко звернулося близько сорока осіб. Здебільшого, люди просили матеріальної допомоги: на лікування, книговидання або й просто на життя.

Серед тих, хто просив матеріальної підтримки – пенсіонери, чорнобильці, інваліди, політв’язні. Усього близько 80% відвідувачів зверталися саме у питаннях матеріальної скрути. Адже все дорожчає, а рівень доходів людей не збільшується.

«В аптеку заходжу зараз, як у ювелірний магазин. Лише дивлюся, а купити нічого не можу», – поскаржився Валентині Коваленко дідусь, який прийшов на прийом.

Така тенденція свідчить про те, що населення стрімко бідніє. Це дуже насторожує і змушує замислитися, зазначає голова обласної ради. За спостереженнями Валентини Коваленко, ще кілька місяців тому кількість громадян, які під час прийому просили матеріальної підтримки, складала у середньому 30%.

Ще одна болюча проблема, із якою звертаються громадяни до голови обласної ради – непрозорість у земельних відносинах. Під час цього прийому до Валентини Коваленко прийшли одразу декілька громадян з різних районів. Усі вони скаржилися на те, що Держземагенство не реєструє договори оренди, та навіть «губить» документи, які були передані для оформлення землі.

Кілька людей просили в голови обласної ради підтримки щодо порушення їхніх громадянських прав (приміром, на безкоштовний проїзд у громадському транспорті) та на приниження їхньої честі і гідності з боку окремих представників влади.

Усім громадянам, які цього дня звернулися до голови обласної ради під час особистого прийому, були надані фахові відповіді і роз’яснення, а також інша допомога, яка входить до повноважень голови обласної ради.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації