Наше майбутнє – в руках наших дітей. Наш обов’язок – дати їм якісну освіту, – освітянка Катерина Суржко

Наше майбутнє – в руках наших дітей. Наш обов’язок – дати їм якісну освіту, – освітянка Катерина Суржко
в Новини

Покликанням Катерини Суржко є виховання дітей. Свою трудову діяльність вона розпочинала з посади піонервожатої, має досвід роботи в сільських та міських школах. Нині вона – директор Христинівської загальноосвітньої школи I-III ступенів. В 2005 році була обрана депутатом Христинівської районної ради п’ятого скликання, а також головою постійної комісії з питань освіти, сім’ї та захисту прав дітей.

В 2012 році Катерина Суржко обрана головою громадської організації «Злагода» с.Христинівка. У розв’язанні завдань тісно співпрацює з громадськістю та батьками, має досвід співпраці з європейськими організаціями.

– Діти – це рушійна сила суспільних перетворень, – вважає Катерина Володимирівна. – «Наше майбутнє – в руках наших дітей, наш обов’язок – дати їм якісну освіту. Ми зможемо це зробити, коли вирішимо ряд проблем.

Катерина Суржко вже 12 років є членом політичної партії ВО «Батьківщина» і не змінює своїх поглядів незалежно від зміни влади.

– Я впевнена, що в Україні є лише одна реальна політична сила, здатна зупинити війну на Донбасі, продаж землі мафіозним кланам, встановити об’єктивну вартість газу для населення, податків для бізнесменів та фермерів, забезпечити достойні умови життя для населення,знизити пенсійний вік жінкам до 55 років. Ця політсила – ВО «Батьківщина, – переконує Катерина Володимирівна.

Саме тому Катерина Суржко балотується в депутати Черкаської обласної ради від політичної патії ВО «Батьківщина».

– Ідучи на вибори, беру на себе зобов’язання вирішувати проблеми Христинівщини, її мешканців та докладатиму для цього максимальних зусиль, – ділиться своїми планами Катерина Суржко. – В разі обрання мене депутатом обласної ради зосереджу роботу на питаннях економічного і соціального розвитку району. Працюватиму над розробкою програм, які сприятимуть відродженню виробництва, створення нових робочих місць, першочергове працевлаштування молоді, жінок, одиноких матерів та сиріт, соціального захисту воїнів АТО, впорядкування договорів оренди землі.

SurchkoНа думку Катерини Володимирівни, підприємці і фермери повинні відчувати реальну, а не декларативну державну підтримку, зокрема і через ефективні обласні галузеві програми. Реальним є залучення інвестицій в економіку району, адже завдяки географічному положенню і природним багатствам Христинівщина – надзвичайно привабливий і перспективний для інвестора регіон.

Катерина Суржко також ініціюватиме збільшення частки податків, що залишатимуться у місцевих бюджетах, захист навколишнього середовища, облаштування пляжів та створення комфортних умов для проживання. Також кандидат у депутати планує вирішити проблему будівництва артезіанських та побутових свердловин, реконструкції водопровідних, каналізаційних мереж та очисних споруд, що дозволить забезпечити місцеве населення якісною питною водою.

– Ініціюватиму звернення в центральні органи влади про виділення коштів з державного бюджету для водовідведення сіл, – розповідає Катерина Володимирівна. – Також сприятиму формуванню сприятливих умов для роботи і проживання молоді у сільській місцевості, підвищенню рівня ефективності зайнятості сільського населення, створенню нових робочих місць, першочерговому працевлаштуванню молоді, жінок, одиноких матерів та сиріт, соціальному захисту воїнів АТО. Для цього необхідно, серед іншого, розвивати освітню, медичну, культурну і спортивну сфери.

Катерина Суржко добре знає проблеми навчальних закладів, тож планує докладати зусилля для вирішення питань фінансового забезпечення шкіл та садочків району, виконання програми «Шкільний автобус», відновлення спортивних майданчиків, заміни вікон на енергозберігаючі, проведення капітальних ремонтів покрівель». Крім цього, вона планує перейматися проблемами охорони здоров’я.

– Придбання нового апарату рентгенографії для поліклінічного відділення, вчасного та безкоштовного надання медичної допомоги жителям сіл службою екстреної допомоги, збереження залізничної та дільничних лікарень, шкіл, бібліотек – це завдання новообраного депутата, – розповідає Катерина Володимирівна. – Домагатимусь належного фінансування з державного бюджету для проведення ремонту доріг, освітлення вулиць. Ставитиму питання перед керівництвом Одеської залізниці та «Укрзалізницею» про відновлення руху окремих пасажирських поїздів.