Поширити

Наші дома: ще вісім черкащан повернулися з російського полону

Наші дома: ще вісім черкащан повернулися з російського полону

Найбажанішу звістку отримали ще вісім родин з Черкащини, їхні рідні сьогодні в межах обміну повернулися з російського полону на Батьківщину.  

Таку звістку повідомив голова Черкаської ОВА Ігор Табурець.

У межах сьогоднішнього обміну з полону визволили штаб-сержанта Антона Верхотурцева, молодших сержантів Олександра Сивуху та Сергія Грищенка, старшого солдата Костянтина Сіренка, солдатів Владислава Діденка, Віктора Марценюка та Михайла Матла, матроса Олександра Пушкуцу. 

У межах третьої частини обміну 303 українські захисники повернулися на Батьківщину. 

Більше фото обімну в нашому телеграм-каналі:

Як ми повідомляли раніше, учора ще 13 жителів Черкаської області нарешті повернулися додому з російського полону.

А перед цим  шестеро черкащан побачили рідну землю.

Відзначимо, цієї ночі ворог комбіновано атакував Україну. У черкаському небі оборонці знищили три російські ракети та стільки ж БпЛА. 

Читайте також: Загинула 16-річна дівчина: поліція повідомила деталі ДТП у Свидівку (ФОТО)

Реклама