“Наших пачками убивают”: Черкаська СБУ оприлюднила переписку російського окупанта

“Наших пачками убивают”: Черкаська СБУ оприлюднила переписку російського окупанта
в Новини

Українські захисники влаштували загарбникам «суцільне пекло» на Херсонщині. Про це свідчить переписка російського загарбника, яку вдалося отримати СБУ в Черкаській області.

Він ледь вцілів під Чорнобаївкою і зараз стоїть у Білозірці Херсонської області.

«Тут полный пизд*ц. Наших тупо пачками убивают, я столько трупов не видел никогда. Мы отошли из Чернобаевки, там сущий ад! Там наших столько погибло, что ты себе и представить не можешь. Мы здесь такой п*зды получили, что передать невозможно…» – пише він своєму знайомому, який перебуває в рф.

Останній, до речі, настільки «промитий» російською пропагандою, що не може у це повірити. Він уже чекає «захоплений» до 9 травня Київ, бо так сказали «в телевизоре по новостям».

«Какой, на*уй, Киев? Какой домой? Тут хоть бы выжить еще. Я когда увидел, как разорвало моего друга, я около получаса рвал. Мне еще никогда не было так плохо», – пояснює окупант.

Він усвідомлює, що глибокі окопи, які вони почали рити, аби хоч трохи збільшити шанси на виживання, можуть стати братською могилою. Тому наостанок просить друга приглядіти за своїм сином і дружиною.

Про загиблих українських жінок і дітей вони й не згадують.