Наступного тижня кандидати на посаду міського голови та бізнесмени підпишуть Меморандум

Наступного тижня кандидати на посаду міського голови та бізнесмени підпишуть Меморандум
в Новини

У середу, 14 жовтня 2015 року з 11-00  до 13-00 години  (реєстрація з 10-30) відбудеться круглий стіл підприємців з кандидатами на посаду Черкаського міського голови.

З 13-00 до 14.00 відбудеться прес – конференція для представників ЗМІ.

Захід відбудеться в приміщенні торгово – промислової палати, за адресою: м. Черкаси, вулиця Небесної сотні, 105.

Метою круглого столу є презентація кандидатам 10 пропозицій реформ напрацьованих малим та середнім бізнесом та підписати Меморандум між Коаліцією громадських організацій МСБ та кандидатами на посаду Черкаського  міського голови.

На круглий стіл запрошені члени Коаліції МСБ, підприємці з різних галузей бізнесу, кандидати на посаду Черкаського міського голови та представники ЗМІ.

Захід проводиться в межах Проекту USAID «Впевнений бізнес – заможна громада» за участі регіонального партнера проекту  Черкаської міської профспілки «Солідарність».

Контактні особи  тел.: 0678994195 Ольга Ракова  та 0939583945 Світлана Ромців

E – mail:  rakova_olga @bk.ru

У жовтні 2015р. відбудуться чергові вибори до місцевих рад. Маючи  практику не дотримання своїх обіцянок практично усіма кандидатами – бізнес повинен ставити жорсткі вимоги до кандидатів, та застосовувати систему моніторингу діяльності переможців виборів.

Довідково:

Проект USAID «Впевнений бізнес — заможна громада» сприяє внесенню, ухваленню та впровадженню невідкладних реформ у сфері боротьби з корупцією та покращення бізнес-середовища для малих та середніх підприємств в Україні. Проект впроваджується Центром міжнародного приватного підприємництва (СIPE).

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах, як економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. В Україні Агентство США з міжнародного розвитку надає технічну та гуманітарну допомогу починаючи з 1992 року. За додатковою інформацією про програми USAID в Україні звертайтеся до Відділу USAID із зв’язків із громадськістю за телефоном +38 (044) 521-5741, на Інтернет-сторінку http://ukraine.usaid.gov або на сторінку у соціальній мережі Фейсбук: www.facebook.com/USAIDUkraine