
Табурець розповів про деталі ворожого обстрілу в Умані (ФОТО)

У Смілі відкрився ще один “Клас безпеки”

ЗСУ за добу знищили 1010 кацапів

Нерестова заборона на Кременчуцькому водосховищі закінчилася

Спецпризначенці СБУ запрошують на службу (ВІДЕО)

Від сьогодні до обміну старих ламп можуть долучитися освітні та медичні заклади

У Черкасах просять перейменувати вулицю на честь загиблого у Бахмуті журналіста (ПЕТИЦІЯ)

У Черкасах правоохоронці на кладовищі виявили схрон з боєприпасами

Учора черкаські рятувальники ліквідували чотири пожежі (ВІДЕО)

На Черкащині засуджено неповнолітнього, який зламав щелепу знайомому

Канівчанину, який систематично вчиняв домашнє насильство, загрожує до двох років позбавлення волі

На Черкащині група кіберзлочинців привласнила понад два мільйони гривень

Плануємо передати до кінця місяця ще 15 броньованих автомобілів ЗСУ, – Бондаренко (ВІДЕО)

“Ми можемо взяти на перетримку лише маленьких тварин”, – Євгеній Ван
- Новини
- Табурець розповів про деталі ворожого обстрілу в Умані (ФОТО)
Натрапити на шахраїв можна просто розмістивши оголошення в Інтернеті

Останнім часом до поліції все частіше надходять повідомлення від громадян про заволодіння зловмисниками їхніми грошима шахрайським шляхом. Якщо раніше це робили, в основному, під приводом зняття порчі, ворожіння та зцілення, то сьогодні шахраї йдуть в ногу з новітніми технологіями, і у цьому їм стає у нагоді мережа Інтернет, – інформує сектор комунікації ГУ НП в Черкаській області.
За допомогою мережі Інтернет та дощок оголошень люди розміщують інформацію про продаж речей та вказують номер свого банківського рахунку, куди потрібно переказувати гроші. Їм телефонують шахраї та висловлюють бажання придбати речі і перерахувати гроші. Керуючись телефонними вказівками зловмисників, продавці повідомляють секретне питання (найчастіше це дівоче прізвище матері), пін-коди, які приходять на мобільний телефон, та інші данні, за допомогою яких шахраї знімають усі гроші потерпілих.
Тож правоохоронці застерігають громадян, що при здійсненні грошових операцій, особливо коли це стосується купівлі-продажу товарів через мережу Інтернет, необхідно бути максимально обачними. В жодному разі нікому не повідомляти інформацію про платіжну картку або картковий рахунок, наприклад ПІН-код, паролі доступу до рахунків, термін дії платіжної картки, кредитні ліміти, персональні дані тощо. Для оплати товарів (послуг) через мережу Інтернет використовуйте окремі платіжні картки з граничним лімітом, які передбачені тільки для цього та не дає змоги здійснювати з її використанням операції в торговельній мережі та зняття готівки. Використовуйте сайти тільки відомих і перевірених Інтернет-магазинів. Якщо виникли сумніви, краще відмовитесь від пропозиції і пошукати інший варіант, ніж стати жертвою шахраїв. Якщо все ж таки ви стали жертво, то негайно звертайтеся за допомогою в найближчі відділення поліції або телефонуйте за номером «102».
