Нацполіція отримала четвертий гелікоптер

Нацполіція отримала четвертий гелікоптер
в Новини

23 червня, у рамках контракту з французькою компанією Airbus Helicopter, до Києва прибув четвертий борт Н145. Цей тип гелікоптерів у Системі авіаційної безпеки використовують підрозділи Національної поліції України.

Начальник Управління авіації та поліції на воді Національної поліції України Сергій Науменко сказав, що черговий борт – гелікоптер Н145, який прилетів до столиці, оновленої моделі D3.

«Цей борт значно відрізняється від попередніх, має більшу кількість лопатень та стабільний редуктор. З позитивних моментів, слід відзначити, що він більш стабільний та менш шумний. Також варто зазначити, що ця модель більш надійна для виконання завдань, які стоять перед авіаційними підрозділами Нацполіції», – сказав він.

Сергій Науменко зазначив, що на цей час це вже четвертий борт, який отримали для підрозділів НПУ. Всього, в рамках контракту для потреб Нацполіції, передбачено 10 гелікоптерів Н145.

Варто зазначити, що основна база авіації НПУ знаходиться у Каневі. Там вже побудовані новітні ангари, а також проходить технічне супроводження використання гелікоптерів. Однак, авіаційні підрозділи НПУ базуватимуться по всій Україні, розглядається два варіанти базування – сумісне, з іншими авіаційними підрозділами, а також власні бази авіації НПУ.

Нагадаємо, 15 червня міністр внутрішніх справ відвідав з робочою поїздкою Центр авіаційного забезпечення Нацполіції, що базується на вертодромі «Гелікоптерного майданчику Канів». На території 8,6 га закуплено та побудовано два додаткові ангари для авіації Національної поліції України, а невдовзі буде збудовано готельний комплекс для потреб авіаційного персоналу.

Про це інформує пресслужба ГУНП В Черкаській області