Навколо зони спалаху АЧС встановлено санітарні блокпости

Навколо зони спалаху АЧС встановлено санітарні блокпости
в Новини

У відповідності до рішення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Черкаській облдержадміністрації, з метою реалізації плану з ліквідації вірусу африканської чуми навколо села Хутори було встановлено 4 карантинні ветеринарно-міліцейські пости, інформує прес-служба ДСНС області.

IMG_868282

Читайте також: Протягом 40 днів Черкащина буде в зоні карантину внаслідок виявлення вірусу африканської чуми свиней

Три намети, а також пересувний пункт обігріву вставлено на автошляхах, які ведуть з 3 кілометрової карантинної зони.

На цих пунктах контролю, які цілковито забезпечені для проведення робіт та організації життєзабезпечення, крім фахівців державної служби з надзвичайних ситуацій на цілодобовому чергуванні знаходяться представники ветеринарної медицини, ДАІ та міліції.

IMG_869292

Завданням фахівців на цих постах є контроль за перевезенням продукції тваринного походження без необхідних супроводжувальних документів.

Як відомо напередодні на території підсобного господарства місцевої виправної колонії, в селі Хутори, Черкаського району було виявлено збудника вірусу африканської чуми свиней.

В межах карантинних заходів вже знищено 168 свиней які знаходилися в осередку епідемії. Водночас в зоні контролюта нагляду, яка поширюється на село Хутори, фахівці ветеринарної медицини проводять облік свиней що утримуються на територіях приватних домогосподарств. Карантинними заходами також планується їхнє знищення.