Не мовчати й кричати до останнього: у Черкасах відбулася акція на підтримку захисників Маріуполя (ФОТО)

Не мовчати й кричати до останнього: у Черкасах відбулася акція на підтримку захисників Маріуполя (ФОТО)
в Новини

Сьогодні на Соборній площі в Черкасах відбулася акція на підтримку захисників Маріуполя. У середмісті зібралися сестри, дружини та родичі захисників із міста-героя. 

Про це повідомила журналістка «Вичерпно» з місця події. 

Військові героїчно тримають оборону Маріуполя вже 72 дні. У них закінчуються боєприпаси, їжа та вода.

«Ми закликаємо не мовчати і кричати до останнього. Саме завдяки цим людях ми можемо нормально жити. Їх чекають вагітні дружини та маленькі дітки», – коментує організаторка заходу Анастасія.

Тетяна – черкащанка, яка нині носить під серцем нове життя, чекає додому свого рідного брата – військового полку «Азов». Коли вони востаннє переписувалися, він прощався з нею. 

«Вони ще живі, але вже ледь тримаються. У них вже немає мотивації і сил. Вони не можуть вплинути на ситуацію, але стоять до останнього. Військові захищають мирне населення, але їм також потрібна допомога, якої немає», – каже Тетяна.

Учасники акції просять світових лідерів звернути увагу на геноцид у Маріуполі. Люди на заводі чекають лише смерті або порятунку. Сьогодні небайдужі активісти звернулися до президента Туреччини Реджепа Ердогана та Папи Римського із проханням про екстракцію цивільних та військових до третьої країни.

Кожної години на «Азовсталі» помирають кілька людей. 

«Ми закликаємо кричати до останньої хвилини, поки не врятуємо всіх. Нас мають почути. Наші хлопці мають вижити!» – каже Анастасія.