Не обмануті. Господарський суд поставив крапку у справі щодо призначення управителя

Не обмануті. Господарський суд поставив крапку у справі щодо призначення управителя
в Новини

Учора, 16 березня, Господарський суд Черкаської області ухвалив рішення у справі щодо результатів конкурсу на управління багатоквартирними будинками. Усі договори з “Новою якістю” визнані чинними та законними. ГО “Захист прав обманутих споживачів” повністю відмовлено у задоволенні позову. Про це повідомляє пресслужба управлінської компанії “Нова якість”.

Нагадаємо, що у вересні 2019-го року ГО “Захист прав обманутих споживачів” звернулася із позовом до виконавчого комітету Черкаської міської ради, ТОВ «Сантехбудкострукція» та її правонаступників – ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість» Дільниці 13, 18, 19». Громадська організація вимагала визнати протиправним та скасувати рішення виконавчого комітету № 550 від 15.05.2019 «Про переможця конкурсу з визначення управителя багатоквартирних будинків», укладених на підставі цього рішення низки договорів про надання послуги з управління багатоквартирними будинками.

– Учора нарешті поставлено крапку у цій справі. Господарським судом Черкаської області у повному обсязі відмовлено у всіх заявлених позовних вимогах громадською організацією, які були підтримані Черкаською місцевою прокуратурою, що вступила у справу згодом, – говорить адвоката групи управлінських компаній “Нова якість” Максим Підгорний. – Таке рішення суду вкотре підтверджує факт, що конкурс на визначення переможця з надання послуги управління багатоквартирними будинками є логічним кроком у завершенні житлово-комунальної реформи. Вона стартувала ще у 2015-му році з відповідних законодавчих змін та відбулася у переважній більшості усіх обласних центрів України.

Додає, що нині відповідним розпорядженням КМДА від 3 березня 2020 у столиці стартувала підготовка до проведення аналогічного конкурсу. За попередніми підрахунками майже 8 тисяч багатоквартирок Києва отримають управителя за його результатами.

У Черкасах такий крок влади та перемога у конкурсі управлінської компанії “Нова якість” стали приводом для численних маніпуляцій у ЗМІ з боку частини депутатського корпусу.

– «Нова якість» з початку судового засідання неодноразово наголошувала на необхідності швидкого та оперативного вирішення цієї справи задля підтвердження законності проведеного конкурсу, надання послуг та спростування заявлених ГО аргументів, – говорить Максим Підгорний. – Ми вкотре наголошуємо, що управлінська компанія “Нова якість” працювала і продовжує здійснювати свою діяльність виключно у межах чинного законодавства України. Ми готові відстоювати та захищати свої права у належний спосіб.