Не тікали, а були відправлені лікуватися додому. У Черкасах пояснили ситуацію двох пацієнтів із легкою формою COVID-19

Не тікали, а були відправлені лікуватися додому. У Черкасах пояснили ситуацію двох пацієнтів із легкою формою COVID-19
в Новини

Інформація про те, що у Черкасах сьогодні двоє хворих втекли з інфекційної лікарні не відповідає дійсності. Про реальний стан справ розповіла головний лікар Черкаської інфекційної лікарні Світлана Волгіна, повідомляє пресслужба міськради.

Зазначимо, раніше ми писали про те, що під час засідання виконавчого комітету заступниця директора Департаменту охорони здоров’я Надія Гетьман розповіла про те, що із Черкаської інфекційної лікарні втекли два пацієнти з підтвердженим діагнозом COVID-19. 

«До нас поступили мама з дитиною. Після лабораторного обстеження в обох пацієнтів був підтверджений діагноз COVID-19, причому перебіг захворювання в них був легкий. Вони висловили бажання лікуватися на дому, що дозволяється із легкими формами коронавірусу. Ці пацієнти були відправлені службовим транспортом додому і передані під нагляд сімейного лікаря. Ці хворі будуть перебувати в самоізоляції до моменту отримання негативних результатів лабораторного контролю», – зазначає Світлана Волгіна.

Усього ж на стаціонарі у Черкаській інфекційній лікарні із підтвердженим діагнозом COVID-19 перебуває 15 хворих, ще в 10-х пацієнтів поки що є підозра на це захворювання.

Міський голова Анатолій Бондаренко вкотре наголошує, що епідеміологічна ситуація у Черкасах перебуває під контролем міської влади, і просить містян дотримуватися правил карантину і гігієни, берегти себе та своїх близьких.

Нагадаємо, в області всього лабораторно підтвердили 77 інфікувань COVID-19.