Не здогадувався про наміри батька: відомі подробиці сімейного самогубства на Черкащині

Не здогадувався про наміри батька:  відомі подробиці сімейного самогубства на Черкащині
в Новини

Знайомі загиблих на Смілянщині батька й сина не вірять у самогубство останнього. Підозрюють, що 34-річний чоловік не знав про наміри родича. Про це повідомляє “Про Все”.

– Батько мав рідкісне нервове захворювання, – розповідає на умовах анонімності товариш померлого. – Коли нервувався, починалися галюцинації і дуже чухався. Наскільки я знаю, він не один раз планував скоїти самогубство, але боявся залишити дружину на сина. Той дуже пив. Хоча про хлопця нічого поганого не можна сказати. Маму не бив, мав золоті руки.

Син був єдиною дитиною в родині.

– Він у них один, – продовжує чоловік. – Жили у Смілі в двокімнатній квартирі. Син часто влаштовував гулянки. Це не могло не давити на нерви рідних. Батько сам родом із Ватутіного. Перед смертю сказав, що хоче поїхати туди на кладовище до батьків. Забрав із собою сина. Скоріше за все той був п’яним і не здогадувався, що хоче зробити батько. Коли їх дістали з води, вони були пристебнуті ременями безпеки, а вікна були відкритими. По слідах на березі видно, що автівка не гальмувала. За день до запланованого, батько жалівся, що хоче покінчити з життям.

Нагадаємо, надзвичайний випадок стався 30 березня в селі Ташлик, Ротмістрівської ОТГ. Близько 15:00 години смілянські поліцейські та водолази діставали із води загиблих батька та сина, жителів Сміли.