Не знищуйте волонтерський рух: громадські організації просять виділити їм приміщення

Не знищуйте волонтерський рух: громадські організації просять виділити їм приміщення
в Новини

Допомогу у створенні єдиного волонтерського центру просили сьогодні волонтери на засіданні виконавчого комітету Черкаської міської ради. За їхніми словами, наразі волонтерів виселяють із приміщення за адресою бульв. Шевченка, 245, де вони перебували від початку війни. Про це повідомляє журналіст “Вичерпно” з місця події. 

За словами Олексія Святенка, голови ГО “Автомайдану Черкаси”, два роки тому їм у цьому приміщенні, у якому розміщується близько десяти громадських організацій, які плетуть сітки, роблять сухі борщі, відправляють гуманітарну допомогу на фронт і т.д., відключили світло. Нині ж у приміщення заселяють Територіальне управління служби судової охорони у Черкасикій області.

– Затвердіть за нами єдиний волонтерський центр, щоб там розміщувалися всі волонтерські організації, щоб було патріотичне виховання молоді. Виділіть нам приміщення з адекватними умовами, – відзначив волонтер.

88079904_203076647718841_9107074750659690496_n

За словами волонтерів, вони з початку війни за власні кошти збирали допомогу на фронт. Нині ж потребують допомоги влади, щоб волонтерський рух у Черкасах зберегли.