Не зупинялись ні на мить: черкаські комунальники працювали безперервно понад добу

Не зупинялись ні на мить: черкаські комунальники працювали безперервно понад добу
в Новини

Дороги міста Черкаси минулої доби розчищали 45 машин спеціальної техніки. Комунальники працювали понад добу без перерв. Про це в коментарі виданню “Вичерпно” повідомив керівник КП “ЧЕЛУАШ” Олексій Мельник.

Із п’ятої години ранку 28 грудня на чергування заступили близько 15 одиниць техніки. Іншу техніки викликали на початок снігопаду – на 11 годину. Усі комунальники завершили роботу сьогодні, 29 грудня, о 8:30 ранку через великий трафік автомобілів.

“Усі, хто чергував, понад добу були за кермом. Вони не зупинялись ні на мить, бо снігопад був затяжний і дороги декілька разів поспіль чистили та посипали”, – сказав Олексій Мельник.

Було задіяно близько 45 одиниць спецтехніки та 230 осіб. Станом на 14:30, усі головні вулиці міста розчищені, на дорогах працює 12 снігоприбиральних машин, які посипають дорогу протиожеледною сумішшю та прибирають складні місця.

За його словами, усі тротуари, площі та алеї, що закріплені за КП “ЧЕЛУАШ”, розчистили. Тротуарні доріжки приватних домоволодінь мають прибирати їх власники. Також працівники підприємства допомагали в прибиранні снігу Третій міській лікарні, Першій міській лікарні, Черкаському онкодиспансеру, Обласному кардіоцентру, пологовому будинку, дитячій поліклініці тощо.

“Ми працюємо і над розчищенням провулків. Усі комунальники знову зберуться сьогодні на 8 годину вечора, аби продовжити прибирати місто”, – поінформував керівник комунального підприємства.

Нагадаємо, роботу черкаських комунальних служб міський голова Анатолій Бондаренко оцінив на 4 із мінусом.