НЕФКО запозичить понад 9 мільйонів гривень на повну термомодернізацію трьох черкаських шкіл

НЕФКО запозичить понад 9 мільйонів гривень на повну термомодернізацію трьох черкаських шкіл
в Новини

Депутати міської ради сьогодні на сесії ухвалили рішення про здійснення запозичення в Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) 9 млн 120 тис. грн. терміном на 5 років під 3 % річних. Ці кошти місто спрямує на повну термомодернізацію трьох черкаських шкіл – гімназії № 9, ЗОШ №21 та ЗОШ № 26.

Ці навчальні заклади були відібрані для фінансування на основі отриманих висновків компанії Grontmij AB. Замість старих вікон у цих навчальних закладах встановлять нові склопакети, замінять у приміщеннях всі двері й лампи на енергоощадні, повністю утеплять фасади, а ще – облаштують індивідуальні теплові пункти.

Як ідеться в пояснювальні записці до ухваленого рішення, відсотки за кредитом та основна сума боргу погашаються щоквартальними платежами, разом із тим – майнове або інше забезпечення виконання зобов’язань за запозиченням не передбачається.

Здійснювати всі передбачені чинним законодавством України дії, пов’язані з залученням позики до міського бюджету, депутати уповноважили директора департаменту фінансової політики.

Загалом «за» проект цього рішення висловилося 32 депутати, ще троє – утрималися.

Про це повідомляє Черкаська міська рада.