Негативна тенденція: на Черкащині зростає коефіцієнт виявлення нових випадків ковіду

Негативна тенденція: на Черкащині зростає коефіцієнт виявлення нових випадків ковіду
в Новини

Черкаська область вже місяць перебуває в “червоній” карантинній зоні. Нині в регіоні фіксують підвищений коефіцієнт виявлення нових випадків ковіду – 24,9% при нормі 20%. Про це під час брифінгу щодо епідситуації в області повідомив голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

Нагадаємо, сьогодні в області виявили 622 нові випадки захворювання на ковід.

Черкащина досі перебуває в лідерах за рівнем вакцинації в Україні. Першою дозою вакциновано 46,7% дорослого населення, двома дозами – 41,6%.

“Попереду в нас новорічні свята. Ми можемо в січні отримати нову хвилю коронавірусу. Вже сьогодні потрібно подбати про свій захист, тому було би дуже добре, якби зараз черкащани активізувалися у вакцинальній кампанії”, – сказав Скічко.

Володимир Папач – начальник управління держнагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпрожспоживслужби у Черкаській області повідомив, що від моменту запровадження “червоної” зони фахівці перевірили 2,5 тисячі різних суб’єктів господарювання. Порушення виявили у 20% закладів.

“Ми спостерігаємо й негативну тенденцію, коли деякі заклади неодноразово нехтували правилами карантину, зокрема допускали до закладів невакцинованих черкащан”, – сказав Папач.