Необхідно поліпшити добробут кожної територіальної громади, – кандидат у депутати від ВО “Батьківщина”

Необхідно поліпшити добробут кожної територіальної громади, – кандидат у депутати від ВО “Батьківщина”
в Новини

Смілянський підприємець Дмитро Горелий – «батьківщинівець» зі стажем. Вже понад десять років він є членом партії ВО “Батьківщина”. Знаючи Дмитра Едуардовича, як людину відповідальну, депутата, який постійно перебуває у діалозі з громадянами, допомагає вирішувати їхні проблеми, однопартійці довірили йому очолити фракцію партії ВО “Батьківщина” у Смілянській міській раді V та VI скликання.

На цьогорічних місцевих виборах Дмитро Горелий балотується у депутати Черкаської обласної ради.

– Я іду в обласний депутатський корпус від партії ВО “Батьківщина”, як від динамічної та суспільно орієнтованої партії що постійно вдосконалюється та завжди пропонує практичні та вивірені кроки розвитку, – заявив Дмитро Едуардович. – “Батьківщина” завжди дотримується своїх обіцянок і ніколи не зраджувала український народ.

Дмитро Горелий не з чужих слів знає проблеми підприємництва, а відтак  у його виборчій програмі чільне місце займають питання розвитку малого та середнього бізнесу, кооперації, вирощування, переробки та збуту сільськогосподарської продукції.

– Планую, що в разі обрання мене депутатом обласної ради, я разом з депутатським корпусом працюватиму над програмою розвитку сільських територій, поліпшенням добробуту кожної територіальної громади, – повідомив Дмитро Горелий.

Горелий Д.Е. м.СмілаЩо ж до проблем територіальної громади м.Сміли, то Дмитро Горелий має чіткий план дій. Зокрема, планує закінчити «лихоманку» у сфері тепло- та водопостачання районного центру. Для цього пропонуватиме новому керівництву Сміли створити ефективно діючі комунальні підприємства тепло- та водопостачання, зменшити тарифи на тепло та воду.

Прес-служба черкаського осередку політсили ВО “Батьківщина”