Непорозуміння із виділенням землі АТОвцям часто виникають через відсутність діалогу, – Олександр Тимошенко

Непорозуміння із виділенням землі АТОвцям часто виникають через відсутність діалогу, – Олександр Тимошенко
в Новини

Питання виділення землі учасникам АТО на Черкащині нині не є проблемним, однак все ж виникають окремі непорозуміння. Все це через відсутність діалогу між АТОвцями та орендарями, – впевнений координатор Черкаського обласного центру допомоги учасникам АТО Олександр Тимошенко. Про це він заявив під час розширеного засідання Центру.

– Наприклад, у Канівському районі видано лише 12 актів на право власності для ведення особистого селянського господарства. Для порівняння, в Смілянському районі їх видано 200, у Христинівці – за 120, у Чорнобаї – понад 100, – зазначив він. – Виходить так, що зарезервовано 400 ділянок, а отримали учасники АТО лише 12. Проблема в елементарному – немає налагодженого спілкування. Орендар думає, що зараз АТОвець забере землю і віддасть комусь іншому, а АТОвець часом просто не має бажання  спілкуватися і зрозуміти суть питання оренди землі, а тому має протилежну думку.

На думку Олександра Тимошенка, головне, що треба робити в цьому напрямку – налагоджувати спілкування бійців із підприємцями, фермерами та директорами сільгосппідриємств.

– Треба рекомендувати орендарям самим приходити і пропонувати свої послуги, іти на контакт, тоді таких конфліктів не буде, – зазначив керівник Центру.

Нагадаємо, нещодавно в області виник гучний конфлікт довкола виділення земель АТОвцям на Христинівщині. Ще в кінці липня чиновники запевняли, що конфлікт вичерпано. Однак протистояння між АТОвцем і нардепом із цього приводу триває й досі.