Нещодавно відремонтована дорога у Золотоніському районі перебуває вже у «негативному стані»

в Новини

«Якість доріг, скажу відверто, мене вражає», — так описав роботу Черкаського облавтодору під час сьогоднішньої координаційної наради голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко. Тому він дав доручення Службі автомобільних доріг підготувати аналітичну інформацію і публічно озвучити її на наступній координаційній нараді щодо кількості робіт, які ними не були прийняті від облавтодору.

— Це є лакмусовим папірцем того, наскільки відповідально ставиться керівництво облавтодору до поставлених завдань. Це в той час, коли в рази збільшено обсяг фінансування. Люди хочуть бачити якість, а тут дощ пішов, вдарили морози — і вже доріг немає. А ми звітуємося, що виконано ремонт 330 тисяч квадратних метрів доріг в області. А їх вже знову потрібно робити, — зауважив Юрій Ткаченко.

Для прикладу він навів якість декілька тижнів тому відремонтованої дороги Софіївка-Бубнівська Слобідка та в напрямку Прохорівки в Золотоніському районі (Софіївка-Гладківщина-Бубнівська Слобідка — ред.). По селекторному зв’язку представник Золотоніської РДА підтвердив, що дорога зараз перебуває у «негативному стані».

— Шановні, так куди ж гроші йдуть? — поцікавився очільник області.

Також він наголосив, що мобільні групи мають бути готові до роботи в зимовий період.

Можливо Вас зацікавить

Новини
Понад 40% націнки: на Черкащині в ЗВО продавали їжу за завищеною ціною
Новини
Спеціалісти ПАТ «Черкасиобленерго» планово ремонтують електромережі
Новини
Черкаських студентів запрошують взяти участь у відборі на здобуття державних іменних стипендій