Неврівноваженого чоловіка, що рік тому жорстоко вбив працівницю готелю, відправлять на лікування

в Новини

Агресивного чоловіка, що рік тому скоїв жорстокий напад на працівницю готелю, позбавивши жінку життя, та ще кількох осіб покалічив, відправлять на лікування до психіатричного закладу із суворим типом нагляду. Про це повідомляє Громадське: Умань.

Таке рішення ухвалив суддя Уманського міськрайонного суду.

Поки рішення не набуло чинності,  до 30 травня щодо чоловіка застосовано запобіжний захід у вигляді поміщення до закладу з наданням психіатричної допомоги в умовах, що виключають його небезпечну поведінку, а саме в Дніпровській філії «Спеціальний заклад з надання психіатричної допомоги» ДУ «Центр психічного здоровя і моніторингу наркотиків та алкоголю МОЗ України».

Відповідно до висновку судової психолого-психіатричної експертизи, у чоловіка виявили ознаки хронічного захворювання на шизофренію параноїдну в період активного розвитку процесу, що ускладнюється вживанням психоактивних речовин. Саме це позбавило його здатності усвідомлювати свої дії та керувати ними.

Обвинувачений в судовому засіданні пояснив, що події, які відбулися 1 травня 2018 року він не пам’ятає за станом здоров’я, не заперечує, щоб відносно нього застосували примусові заходи медичного характеру, оскільки він потребує лікування.

Нагадаємо, 1 травня 2018 року неврівноважений агресивний чоловік рухався від “Софіївки” до центрального базару, кидаючись на перехожих. Він бив усіх без розбору, одна жінка отримала смертельні травми і загинула. У районі базару дісталося і чоловікові – він теж не вижив.

Можливо Вас зацікавить

Новини
Діти з інвалідністю отримуватимуть безкоштовну стоматологічну допомогу під наркозом
Новини
ДТП в Умані: двоє підлітків опинились в лікарні
Новини
Хлопчика, який зник із будинку сімейного типу, знайшли

Добавить комментарий