
Черкащанки перемогли на Міжнародному конкурсі мистецтв

Черкаським правоохоронцям вручили відомчі відзнаки

Черкаські рятувальники провели протипожежні навчання в лісі

Мистецький проєкт Олександри Теліженко відкрився в Черкасах (ФОТО)

У черкащанки правоохоронці виявили пʼять пакетиків із наркотиками

Черкаські старшокласники напрацьовували стратегію повоєнної відбудови України й світу

В одному із сіл Канівщини відкрили аптечний пункт

У Черкасах відкрили “Клас безпеки” для дітей з особливими освітніми потребами

Черкащан запрошують долучитися до акції “Єдина Україна”

Понад 100 тисяч переселенців проживає в Черкаській області

У Смілі створили сторінку полеглих захисників

На Черкащині судитимуть учасника терористичної організації «ДНР»

З квітня запрацюють е-рецепти на ліки

У Черкасах судитимуть водія, через якого в ДТП загинула жінка
- Новини
- Черкащанки перемогли на Міжнародному конкурсі мистецтв
Невже на Черкащині перевелися патріоти своєї Вітчизни? – заступник головного військового комісара області Олег Захаренко

Під час прес-конференції щодо “Стратегії розвитку національно-патріотичного виховання дітей та молоді” заступник головного військового комісара області Олег Захаренко, цитуючи Володимира Висоцького, наголосив, що солдати нам ще знадобляться. Але підбиваючи підсумки по призову на строкову військову службу, видно, що навали патріотів своєї держави віком від 20 до 27 років, бажаючих отримати військовий фах, стає все менше.
“На сьогоднішній день ми не можемо похвалитися тим, що хлопці самі йдуть до військомату. Навпаки, для нас є проблемою набрати 400 чоловік новобранців на військову службу. Невже на Черкащині їх немає? Все більше випадків того, коли приходить людина з повісткою, а у відповідь лише чує, що молодика немає в Україні. Кажуть, що виїхав на заробітки до Росії або закордон. Це так “по-патріотичному” любити свою державу із-за кордону. Це в дусі нашого часу. Отже, питання одне: хоче людина захищати свою Батьківщину чи не хоче”, – наголосив Олег Захаренко.
Також, в рамках прес-конференції заступник головного військового комісара області акцентував на тому, що саме зараз усім школам потрібно повернути викладачів захисту Вітчизни, можливо, навіть на рівні заступника директора школи по військово-патріотичному вихованню. Щоб цю посаду займали кадрові офіцери або ті, хто були мобілізовані до зони АТО, адже їм є що казати, є що викладати:
“Бажано, звичайно, щоб Міністерство оборони все таки повернуло до школи навчальну зброю, макети мін, автоматів, саперних апаратів. Щоб викладач міг наочно показати молодикам, як правильно застосовувати їх на практиці”.
