На Черкащині 12 медзакладів уклали договори із Національною службою здоров’я України на надання послуг із амбулаторної реабілітації, 7 – у стаціонарі.
Про це повідомив керівник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Зазначає, що роботи на одному з наших масштабних проєктів, де будуть реабілітуватися ветерани, тривають.
“Безбар’єрні простори, команда фахівців, сучасні практики доказової реабілітації – такими мають бути реабілітаційні відділення”, – зазначив очільник області.
