Група лабораторного спостереження обстежила територію міського парку міста Корсунь-Шевченківський.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб.
На території парку проведено виловлювання іксодових кліщів, які є переносниками хвороби Лайма. При лабораторних дослідженнях відловлених кліщів близько 15% виявилися інфікованими.
Для відвідувачів парків дієвими засобами профілактики хвороби Лайма залишаються заходи, спрямовані проти нападу кліщів: використання репелентів та застосування засобів індивідуального захисту.
Читайте також: На Черкащині зареєстровано 28 випадків хвороби Лайма