Цієї ночі силами та засобами ППО знешкоджено 15 російських БпЛА в небі Черкаської області.
Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Минулось без травмованих. Звернень від населення щодо пошкодження майна наразі теж немає.
Обстеження території триває.