Поширити

17 немовлят народилися в Черкасах минулого тижня

17 немовлят народилися в Черкасах минулого тижня

За минулий тиждень у Черкасах народилися 17 немовлят.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.

Серед них: 11 хлопчиків і 6 дівчаток. 

“Життя триває і перемагає. Вітаємо родини з поповненням і зичимо міцного здоров’я та щасливого майбутнього під мирним небом”, — зазначають в пресслужбі міськради.

Як ми писали раніше, у двох пологових відділеннях Черкас у березні народилися 175 дітей. Серед них: 38 дівчаток, 58 хлопчиків, три двійні. Новонародженою рекордсменкою у вазі цього місяця стала дівчинка 4890 грамів. Минулого місяця 39 жінок вперше стали мамою. Вік породіль в минулому місяці — від 16 до 44 років. 21 жінка народила третю і більше дитину.

Нагадаємо, 5 квітня в Черкаському міському пологовому будинку “Центр матері та дитини” народився маленький Арман. При народженні хлопчик важив 2 100 грамів і мав зріст 50 сантиметрів.

Реклама