185 наших захисників сьогодні повернулися з російського полону.
Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.
Сто вісімдесят троє — рядові, сержанти, двоє — офіцери. Воїни Збройних Сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби.
Із захисниками також повертаються цивільні — 20 наших людей.
Усім обов’язково буде надана необхідна підтримка.
Наші воїни були в Маріуполі й на «Азовсталі», ЧАЕС. Більшість були в полоні ще з 2022 року й зараз нарешті – вдома.
Від початку повномасштабного вторгнення вдалося повернути додому вже понад сім тисяч наших людей.
Також читайте: «Усім руським бажаю в дім війну»: інтерв’ю з черкащанином, який понад два з половиною роки перебував у ворожому полоні (ФОТО, ВІДЕО)