У ніч на 20 березня в небі Черкащини оборонці неба знищили 22 ворожих БпЛА.
Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
На щастя, минулось без потерпілих. Звернень щодо пошкодження майна наразі теж немає.
Обстеження території триває.
Читайте також: Удень — державна служба, вночі — чергування: черкаський посадовець полює за ворожими “шахедами” (ФОТО, ВІДЕО)