У період із 17 по 23 травня на Черкащині зареєстрували 45 випадків захворювань на гострі кишкові інфекції.
Про це інформують в пресслужбі Черкаського обласного центру контролю й профілактики хвороб.
На територіях об’єднаних територіальних громад на гострі кишкові інфекції захворіли:
- у Черкаському районі — 28 осіб;
- Уманському — 7 осіб (2,83 на 100 тисяч населення);
- Звенигородському — 6 осіб (3,09 на 100 тисяч населення).
Спорадичні випадки сальмонельозу реєструвалися на територіях Ватутінської, Звенигородської, Жашківської, Черкаської територіальних громад, а випадки ротавірусної інфекції — Канівської, Уманської та Черкаської територіальних громад.
Наразі в Черкаській області не зареєстровано спалахів та групових захворювань на гострі кишкові інфекції, а також не виявлено жодного випадку вірусного гепатиту A, шигельозу.
Читайте також: На Черкащині знову можуть випасти “брудні дощі”