У Черкаській області зареєстрували другий за рік випадок отруєння дикорослими грибами.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб.
14 грудня 29-річна жителька Шполи Звенигородського району зібрала на власній присадибній ділянці невідомі гриби (за її словами — опеньки зимові), які вжила, відваривши та посмаживши.
У стані середньої важкості жінку ушпиталили.
Також читайте: Незабаром деякі абоненти “McLaut” у Черкасах залишаться без інтернету