Поширити

29-річна черкащанка отруїлася грибами, які зібрала в себе вдома

29-річна черкащанка отруїлася грибами, які зібрала в себе вдома

У Черкаській області зареєстрували другий за рік випадок отруєння дикорослими грибами.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб.

14 грудня 29-річна жителька Шполи Звенигородського району зібрала на власній присадибній ділянці невідомі гриби (за її словами — опеньки зимові), які вжила, відваривши та посмаживши.

У стані середньої важкості жінку ушпиталили.

Також читайте: Незабаром деякі абоненти “McLaut” у Черкасах залишаться без інтернету

Реклама