Протягом минулого тижня в Черкасах народилися 30 немовлят.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.
Зокрема, відомо, що народилися 19 хлопчиків і 11 дівчаток.
“Життя триває й перемагає. Вітаємо родини з поповненням і зичимо міцного здоров’я та щасливого майбутнього під мирним небом”, — йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, що з нагоди Міжнародного дня прав жінок журналісти видання “ВиЧЕрпно” написали історії сміливих та сильних черкащанок, які щодня доводять свою відданість, неймовірну силу духу, змінюючи країну навіть у найважчі часи.
Тож запрошуємо вас до прочитання за покликанням.
Також читайте: У Черкасах злочинна група організувала віртуальний гральний бізнес