Черкаським захисникам Вітчизни, які воюють у Національній Гвардії України на сесії міськради вручили подяки від міського голови Сергія Одарича. Не всі змогли особисто їх забрати, адже один ще перебуває на Сході України, інший – лікується в Донецькому госпіталі.
Подяки отримали:
Сергій Громико – капітан резерву Національної Гвардії України;
Михайло Ляпкало – прапорщик резерву Національної Гвардії України;
Володимир Шаповал – старший лейтенант резерву Національної Гвардії України;
Олександр Гончаренко – старший лейтенант резерву Національної Гвардії України.
Міський голова Черкас Сергій Одарич подякував їм за службу та захист незалежності й цілісності України.
