Із 23 по 27 травня 50 працівників черкаської поліції охоронятимуть правопорядок під час футбольних матчів у Києві.
Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Черкаській області.
Поліцейські Черкащини надаватимуть допомогу столичним колегам у забезпеченні публічної безпеки та порядку під час проведення фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2017-2018.
Інструктаж відбувся на базі обласного управління. Начальник Главка Валерій Лютий особисто провів інструктаж та стройовий огляд поліцейських.