Поширити

55-річна корсунчанка обікрала жінку й втекла (ФОТО)

55-річна корсунчанка обікрала жінку й втекла (ФОТО)

На Черкащині правоохоронці затримали 55-річну жінку, яку підозрюють в грабежі.

Про це інформують в пресслужбі Поліції Черкащини.

18 червня, близько 19:00, в місті Корсунь-Шевченківський зловмисниця на вулиці відібрала у 34-річної місцевої жительки мобільний телефон, золоті прикраси та інші речі й втекла.

Правоохоронці встановили та затримали 55-річну правопорушницю. У неї вилучили речові докази та повідомили про підозру.

Також читайте: У Черкаському онкоцентрі збудують укриття

Реклама