На Черкащині правоохоронці затримали 55-річну жінку, яку підозрюють в грабежі.
Про це інформують в пресслужбі Поліції Черкащини.
18 червня, близько 19:00, в місті Корсунь-Шевченківський зловмисниця на вулиці відібрала у 34-річної місцевої жительки мобільний телефон, золоті прикраси та інші речі й втекла.


Правоохоронці встановили та затримали 55-річну правопорушницю. У неї вилучили речові докази та повідомили про підозру.
Також читайте: У Черкаському онкоцентрі збудують укриття