Поширити

58-річну жінку в Черкасах збила автівка

58-річну жінку в Черкасах збила автівка

У Черкасах 58-річну жінку збив автомобіль. Відкрито кримінальне провадження.

Інформацію про це повідомили в пресслужбі Головного управління Національної поліції України в Черкаській області.

Дорожньо-транспортна пригода сталася 28 травня, близько 12:00, по вулиці Чехова у Черкасах.

49-річний водій автомобіля “Hyundai”, рухаючись заднім ходом, скоїв наїзд на жінку. Внаслідок ДТП, 58-річна постраждала отримала травми та була госпіталізована до лікарні.

За фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Читайте також: Падали дерева: інформація щодо наслідків негоди на Черкащині

Реклама