Поширити

62-річного водія електросамоката збили в Черкасах

62-річного водія електросамоката збили в Черкасах

У Черкасах водій авто збив керманича електросамоката. Відкрито кримінальне провадження.

Інформацію про це повідомили в пресслужбі Головного управління Національної поліції України в Черкаській області.

Дорожньо-транспортна пригода сталася 1 червня, близько 17:00, на вулиці Митницькій у Черкасах. Водій легковика здійснив наїзд на чоловіка, який керував електросамокатом.

За попередніми даними, 57-річний водій автомобіля «Dacia Duster», проїжджаючи нерегульоване перехрестя вулиць Надпільної та Митницької, не надав переваги в русі та скоїв наїзд на 62-річного водія електросамоката. 

У результаті зіткнення, потерпілий отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до лікарні.

За фактом ДТП слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 КК України.

Читайте також: Ударила ножем у спину: в одному з черкаських гуртожитків сталося вбивство

Реклама