У Черкасах міські рятувальники допомогли 76-річному чоловіку, який через пошкодження надувного човна на Дніпрі не міг самостійно дістатися берега.
Інформацію про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.
О 14:32 до КУ «Черкаська міська комунальна аварійно-рятувальна служба» надійшло повідомлення про чоловіка, який опинився у небезпечній ситуації на воді.
Як з’ясувалося, поблизу острова навпроти Соснівського пляжу 76-річний чоловік пошкодив надувний човен і не міг самостійно дістатися берега.
Працівники Черкаської міської комунальної аварійно-рятувальної служби прибули на місце, евакуювали чоловіка та доправили його до берега. Після огляду з’ясувалося, що медичної допомоги він не потребував.
Рятувальники закликають громадян бути особливо уважними під час відпочинку на воді.
“Перед виходом на водойму варто перевіряти справність човнів і спорядження, стежити за погодними умовами, не переоцінювати власні сили та неухильно дотримуватися правил безпеки”, — йдеться в повідомленні.
Читайте також: Хочуть ставити паркан: черкасці блокують дії забудовника на місці скандальної вирубки дерев (ФОТО, ВІДЕО)