У новорічну ніч на Черкащині безпеку та правопорядок забезпечували поліцейські, нацгвардійці, представники громадських та добровольчих формувань.
Про це повідомили в пресслужбі Поліції Черкащини.
Відомо, що масових святкувань у новорічну ніч черкащани не влаштовували та, загалом, дотримувалися правил воєнного стану.
За добу в регіоні поліцейські отримали понад 800 звернень на лінію “102”, зокрема, щодо дорожньо-транспортних пригод, шахрайств, крадіжок, адміністративних порушень тощо.
Також читайте: У новорічну ніч на Черкащині працювала ППО