Поширити

Черкащани зможуть отримати адміністративні послуги у майже 200 установах

Черкащани зможуть отримати адміністративні послуги у майже 200 установах

Зараз населення Черкащини може звернутися за різноманітними послугами до 193 адміністративних центрів.

Про це під час брифінгу повідомив директор департаменту регіонального розвитку ОДА Роман Карманнік, інформує журналістка «ВиЧЕрпно» з місця події.

Перший ЦНАП на Черкащині був створений у 2012 році.

Зазначимо, що найбільша кількість установ була створена у 2021 році (30 ЦНАПів у громадах).

Наразі ж такі установи є в кожній територіальній громаді нашої області.

За минулий рік ЦНАПами області надано понад 600 тисяч адміністративних послуг. Це на 20-25% більше, ніж у 2022 році.

Серед пріоритетних завдань на 2024 рік – надання послуг людям, які мають проблеми зі здоров‘ям та ефективна робота з військовими та їх родинами.

Читайте також: Депутат обурився високими зарплатами у працівників черкаського КП

Реклама