Зараз населення Черкащини може звернутися за різноманітними послугами до 193 адміністративних центрів.
Про це під час брифінгу повідомив директор департаменту регіонального розвитку ОДА Роман Карманнік, інформує журналістка «ВиЧЕрпно» з місця події.
Перший ЦНАП на Черкащині був створений у 2012 році.
Зазначимо, що найбільша кількість установ була створена у 2021 році (30 ЦНАПів у громадах).
Наразі ж такі установи є в кожній територіальній громаді нашої області.
За минулий рік ЦНАПами області надано понад 600 тисяч адміністративних послуг. Це на 20-25% більше, ніж у 2022 році.
Серед пріоритетних завдань на 2024 рік – надання послуг людям, які мають проблеми зі здоров‘ям та ефективна робота з військовими та їх родинами.
Читайте також: Депутат обурився високими зарплатами у працівників черкаського КП