Поширити

Автівку без номерних знаків виявили в Черкасах (ФОТО)

Автівку без номерних знаків виявили в Черкасах (ФОТО)

Учора, патрулюючи на вулиці Благовісній, поліцейські зупинили автомобіль Honda CR-V, що рухався без номерних знаків.

Про це повідомили в пресслужбі Патрульної поліції Черкаської області.

Під час перевірки документів інспектори встановили, що посвідчення водія, яке надав керманич, має ознаки підробки та зареєстроване в інформаційних базах на іншу особу. Автотранспорт не мав номерних знаків.

Для подальшого з’ясування всіх обставин патрульні викликали слідчо-оперативну групу на місце події.

Що відомо про інші інциденти на дорогах Черкаської області?

Як ми писали раніше, через порушення ПДР у Черкасах сталася аварія. Поліціянти встановили, що водій автомобіля “Opel Zafira”, рухаючись вулицею Пастерівською, не надав переваги в русі “Volkswagen Passat В5”, що їхав головною дорогою та здійснив з ним зіткнення.

Учора зранку ми інформували, унаслідок аварії на Уманщині загинув водій. Керманич «ВАЗ-21114» не дотримався безпечної швидкості, з’їхав з проїжджої частини та вʼїхав у дерево. Після чого, від удару авто викинуло на дорогу. 

39-річний керманич унаслідок отриманих тілесних ушкоджень помер у лікарні. Як ми писали раніше, у ДТП, яка сталася біля села Свидівок Черкаського району, загинула 16-річна пасажирка авто «Volkswagen Passat». Водійка автомобіля отримала тілесні ушкодження й госпіталізована до лікарні. Слідчі встановлюють повні обставини дорожньо-транспортної пригоди.

Також читайте: Найголовніший компонент — людський ресурс: в області реалізують проєкт, який зробить небеса Черкащини безпечнішими (ВІДЕО)

Реклама